Legionowo: Odpowie za kradzież

O kradzież plecaka z dowodem osobistym i pieniędzmi podejrzewany jest 58 – latek. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych kilka dni po zdarzeniu. Teraz mieszkaniec powiatu nowodworskiego będzie tłumaczył się przed sądem. Grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Na początku października br. legionowscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży plecaka w okolicy bazarku. Pokrzywdzona robiła zakupy w okolicznych sklepach, a plecak miała zawieszony na bagażniku rowerowym. Z dalszych relacji zgłaszającej wynika, że pod jednym ze sklepów plecak wysunął się z bagażnika. Kiedy zaledwie po chwili kobieta wrócił w to miejsce jej własności już nie było. W plecaku znajdowały się dokumenty, rzeczy osobiste i pieniądze w kwocie 370 złotych. W sumie starty oszacowane zostały na ponad 440 złotych.

W związku ze sprawą kryminalni zatrzymali 58 – letniego mieszkańca powiatu nowodworskiego. Śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Popełnione przestępstwo zagrożone jest kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Podziel się z innymi