Legionowo: Odpowie za kradzież sprzętu elektronicznego

Kara do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 31-letniemu Łukaszowi K. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z samochodu nawigacji samochodowej, aparatu fotograficznego i nośnika pamięci. Prawdopodobnie 31-latek wykorzystał uchylony szyberdach w aucie, dostał się do środka i skradł sprzęt elektroniczny wart prawie 900 zł. 31-latek usłyszał zarzut, za który odpowie przed sądem. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia.

Mieszkaniec Legionowa zawiadomił policjantów, że z jego zaparkowanego samochodu został skradziony sprzęt elektroniczny- nawigacja samochodowa, aparat fotograficzny i pendrive. Jak ustalili policjanci sprawca przez uchylony szyberdach dostał się do środka pojazdu i skradł z niego sprzęt, który pokrzywdzony wycenił na około 900 złotych.

Policjanci natychmiast podjęli działania. Następnego dnia od zgłoszenia zatrzymali 31-letniego Łukasza K. Zebrany materiał dowodowy w sprawie pozwolił na przedstawienie 31-latkowi zarzutu kradzieży.

Policjanci odzyskali cześć ze skradzionego mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.