Legionowo: Nowy, częściowo stary zarząd w Ochotniczej Straży Pożarnej

W sobotę (6.03) w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie. Zebranie zostało zorganizowane z powodu złożenia rezygnacji przez kilku członków zarządu oraz podjętej uchwale o rozwiązaniu zarządu.

Na koniec stycznia z zarządu OSP w Legionowie zrezygnowali skarbnik Renata Mosakowska, gospodarz Hubert Podgrudny i członek zarządu Tomasz Krzyżanowski. Pomniejszony zarząd podjął decyzję o rozwiązaniu się i zwołaniu walnego zebrania. Aby zachować reżim sanitarny członkowie zebrali się nie w remizie a na sali widowiskowej miejskiego ratusza.

W wyniku tajnego głosowania wybrany został nowy zarząd do którego dołączyli również druhowie, którzy na koniec stycznia sami zrezygnowali z funkcji w zarządzie.

Nowym prezesem został Tomasz Wiśniewski. Naczelnikiem wybrano Tomasza Krzyżanowskiego a skarbnikiem ponownie Renatę Mosakowską. Do zarządu weszli również Hubert Podgrudny i Jarosław Kowalczyk. Komisję rewizyjną tworzyć będą, przewodniczący Marek Sztylko oraz członkowie Magdalena Wiecińska i Kamil Kwiatkowski.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.