Legionowo: Nie chciał iść pieszo więc ukradł rower

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii legionowskiej komendy zatrzymali 14- latka, który ukradł rower. Jak ustalili funkcjonariusze, nieletni po tym jak na jednośladzie przedostał się do centrum Legionowa porzucił go. Teraz o dalszym losie chłopca zdecyduje sąd rodzinny

Pod koniec sierpnia do dyżurnego legionowskiej Policji zgłosił się zaniepokojony mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna oznajmił funkcjonariuszowi, że skradziono mu rower, który niezabezpieczony pozostawił w okolicy Centrum Kryptologii w Legionowie. Wartość strat wycenił na 1000 zł.

Sprawą zajęli się legionowscy policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że za kradzież roweru odpowiedzialna może być nieletni. Wczoraj przed godziną 14 policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii namierzyli podejrzanego o kradzież 14-latka. Nieletni przyznał się, że zabrał rower bo nie chciał iść pieszo do centrum miasta.

Teraz młody człowiek za swój czyn odpowie przed sądem rodzinnym, gdzie trafiła całość materiałów sprawy.

podkom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.