Legionowo: Na wiosnę wprowadzą się lokatorzy

Prace na budowie czwartego bloku socjalnego na os. Kozłówka w Legionowie przebiegają bez opóźnień i powinny zakończyć się w lutym 2016 roku. Oznacza to, że nowi lokatorzy mogą wprowadzić się do budynku już wiosną przyszłego roku.

W 4-piętrowym, dwuklatkowym bloku przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej powstaje 39 mieszkań, komórki lokatorskie i lokal dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej. W budynku jest 6 mieszkań jednopokojowych (30-35 m2), 28 dwupokojowych (40-45 m2) i 5 trzypokojowych (50-56 m2). Cztery mieszkania na parterze są dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Inwestycję realizuje firma TEL-BUD.

– Inwestycja jest na etapie prac wykończeniowych. Trwają roboty tynkarskie, malarskie i instalacyjne. Rozpoczęliśmy kładzenie posadzek na balkonach – mówi kierownik budowy Grzegorz Rasiński. – Za chwilę będziemy układać płytki gresowe na kondygnacjach. Na zewnątrz wykonane są wszystkie sieci – kanalizacja wodociągowa, deszczowa, za 2-3 tygodnie rozpoczniemy roboty brukarskie, a za 4-5 tygodni rozpocznie się malowanie lokali. Mieszkania zostaną wykończone „pod klucz”.

Jak zapowiada kierownik budowy, termin oddania budynku nie jest na tę chwilę zagrożony i jest to luty 2016 roku.

– Rzadko zdarza się, by prace posuwały się w tak dobrym tempie – mówi Jerzy Wilczyński z KZB Legionowo Sp. z o.o.. – Zaledwie rok po wbiciu pierwszej łopaty budynek będzie gotowy do zasiedlenia – mówi przedstawiciel spółki, pełniącej nadzór inwestorski nad tą inwestycją.

KZB Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.