Legionowo: Kamil B. zatrzymany z amfetaminą

Legionowscy kryminalni dokonali zatrzymania kolejnej osoby, która odpowie przed sądem za posiadanie środków odurzających. Osobą tą okazał się 25-letni mężczyzna. Funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W miniony czwartek na terenie miasta Legionowa doszło do zatrzymania mężczyzny, który posiadał przy sobie amfetaminę. Należy podkreślić, że ten narkotyk podobnie jak inne środki odurzające i dopalacze prowadzi do nieodwracalnych zmian w organizmie ludzkim.

Policjanci tutejszej jednostki w ramach codziennej służby, podjęli czynności służbowe względem osoby spacerującej po terenie jednego z osiedli mieszkaniowych. W trakcie jej realizacji ujawnili u 25-letniego Kamila B. ponad 1,5 grama amfetaminy.

Podjęte natychmiast po zatrzymaniu przez śledczych działania doprowadziły do zabezpieczenia należących do mężczyzny kolejnych narkotyków tj. 3,5 grama amfetaminy i 0,30 grama marihuany.

Po zebraniu dowodów śledczy przedstawili mu zarzut posiadania narkotyków. Mężczyzna przyznał się do winy.

Podejrzanemu za popełnione przestępstwo grozi do 3 lat więzienia.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.