Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Legionowo: Granat na posesji

W Legionowie przy ulicy Gnieźnieńskiej, w poniedziałek około godziny 17, na opuszczonej posesji znaleziono porzucony granat. Na miejsce przyjechała policja, która zabezpieczyła teren. We wtorek rano, na miejsce przyjedzie patrol saperski z Nowego Dworu Mazowieckiego.

W nocy z poniedziałku na wtorek, teren zabezpieczać będą strażacy z OSP Legionowo. Prosimy o nie wchodzenie w wyłączoną strefę oraz nie utrudnianie pracy policji czy straży pożarnej.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.