Legionowo: Finał uczniowskiego projektu już 10 marca

We wtorek 10. marca o godzinie 12.00 w DPD Arena Legionowo odbędzie się finał projektu społecznego TY I JA – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ organizowany przez uczennice Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Legionowie we współpracy z platformą „Zwolnieni z teorii”.

Celem projektu jest poznanie potrzeb i możliwości osób niepełnosprawnych, a także zrozumienie ich codziennych problemów i ograniczeń. Wspólnie chcemy dowiedzieć się, jak możemy ich wspierać i jak pomagać w codziennym funkcjonowaniu. Dziewczęta zaprosiły uczniów z Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Legionowie wraz z opiekunami, a także swoich kolegów i koleżanki z równoległych klas. Chcą, aby wspólne zabawy i gry integracyjne zbudowały wzajemną akceptację i tolerancję wobec osób, które na co dzień zmagają się ze swoimi chorobami. Często brakuje tego ze strony młodych ludzi. Akcja jest ogólnodostępna, więc każdy może przyjść i wziąć w niej udział. Zapraszamy!

Organizatorki projektu:
Marlena Skórnóg, Natalia Topczewska, Julia Sobalska, Maja Brodowska, Gabriela Dębowska, Sara Flaszka, Marta Wojtczak, Aleksandra Młynarczyk

Podziel się z innymi