Legionowo: Dzień Kobiet w Komendzie Policji

Z okazji „Dnia Kobiet” Komendant Powiatowy Policji w Legionowie inspektor Waldemar Perdion wraz ze swoim zastępcą młodszym inspektorem Jackiem Zaczkowskim zaprosili wszystkie Panie na uroczyste spotkanie. Komendant z okazji Dnia Kobiet złożył paniom pracującym w Policji serdeczne życzenia oraz wyraził słowa uznania i podziękowania za codzienną pracę.

W poniedziałek (09.03) na sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Legionowie kierownictwo jednostki zorganizowało uroczyste spotkanie z okazji „Dnia Kobiet”.

Na początku Komendant Powiatowy Policji w Legionowie inspektor Waldemar Perdion odczytał skierowane do wszystkich pań życzenia od Komendanta Stołecznego Policji inspektora Michała Domaradzkiego.

Również Komendant Powiatowy Policji inspektor Waldemar Perdion wraz ze swoim zastępcą młodszym inspektorem Jackiem Zaczkowskim złożyli wszystkim paniom serdeczne życzenia, dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, sukcesów w życiu zawodowym, zadowolenia w życiu rodzinnym oraz podziękował za codzienną pracę.

Wszystkie kobiety pracujące w legionowskiej komendzie zarówno policjantki jak i pracownicy cywilni oprócz życzeń, z rąk Komendanta otrzymały kwiaty.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.