Legionowo: Dni Honorowego Krwiodawstwa

W czwartek (26.11) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbyły się centralne obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa organizowanego przez Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Legionowie oraz Kluby HDK PCK.

Podczas obchodów wręczono medale dla honorowych dawców krwi jak i zasłużonych dla krwiodawstwa. Zebrani usłyszeli podsumowanie pracy w 2015 roku. A było o czym opowiadać:
– 59 akcji poboru krwi.
– 1014 litrów pobranej krwi.
– mocna działalność szkolnych kół PCK

Podziękowania otrzymali również właściciele firm, które włączyły się do akcji „Razem dla Dawców” i oferują zniżki dla krwiodawców. Nasz portal, obecnie jako jedyne medium w kraju, jest członkiem akcji i oferuje zniżki dla firm, które włączyły się do tej pięknej inicjatywy i oferują rabaty dla dawców krwi. My ze swojej strony obniżamy ceny reklam dla takich firm, nawet o 75%.

Podziękowania wręczono także samorządowcom, którzy wspierają akcje poboru krwi a bez których pomocy nie udałoby się przeprowadzić tak sprawnej akcji. Nie zapomniano również o firmach które pomagają podczas poborów i przekazują bezpłatnie krwiodawcom podczas donacji, kawę czy pizzę lub kanapki.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.