Kupiła słodkości a chciała zapłacić za owoce

Policjanci z Legionowa zatrzymali 39-latkę podejrzaną o oszustwo. Kobieta podczas zakupów w jednym ze sklepów na terenie miasta chciał zaoszczędzić i na kasie samoobsługowej cukierki zważyła jako jabłka. Swoim zachowaniem naraziła placówkę handlową na straty w wysokości 30, 44 zł. Za oszustwo mniejszej wagi grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

We wtorek mundurowi z Legionowa zostali wezwani na interwencje do jednego z marketów. Jak wynikało ze zgłoszenia pracownik ochrony ujął nieuczciwa klientkę. Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, iż 39-letnia mieszkanka powiatu nowodworskiego dopuścił się oszustwa. Kobieta na kasie samoobsługowej cukierki o wartości 36,44 zł zważyła jako jabłka o wartości 6 zł. W ten sposób w kieszeni zostałoby jej ponad 30 złotych

Kobieta został zatrzymana i przewieziona do komendy. Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili jej zarzut oszustwa. Za oszustwo mniejszej wagi 39-latce grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.