Kryminalni namierzyli ich w autobusie

Właściwe rozpoznanie i determinacja to klucz do pracy policyjnych poszukiwaczy. Tym razem kryminalni z Serocka zatrzymali parę, która ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwani zostali zatrzymani w jednym z autobusów przejeżdżających przez Serock. Teraz już nie unikną „odsiadki”.

Poszukują ludzi… Zarówno tych ściganych przez wymiar sprawiedliwości, jak i tych, których szuka rodzina, bliscy, którzy wyszli z domu i ślad po nich zaginął. To trudna służba, wymagająca stuprocentowej dyspozycyjności, w której trzeba mieć intuicję i wykazywać się ogromną czujnością. W miniony piątek kryminalni z Serocka ustalili, że ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 48-latek może przemieszczać się autobusem, którego trasa prowadzi przez Serock. Jak wynikało z ustaleń kryminalnych, w podróży ma mu towarzyszyć znajoma, która także jest w zainteresowaniu organów ścigania. Pozyskana przez nich informacja potwierdziła się. Przed 20, w jednym z autobusów namierzyli i zatrzymali poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Legionowie parę.
Teraz na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia 48-latek najbliższe pół roku spędzi za kratkami, za nie alimentację. Natomiast 52-latka, poszukiwana na podstawie listu gończego, w zakładzie karnym spędzi rok za przestępstwo korupcyjne.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.