„Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”

Zegrzyńska plaża, woda i motorówka WOPR, w takiej scenerii odbyło się spotkanie mł. asp. Agaty Halickiej z legionowskiej komendy z dziećmi z półkolonii z Zegrza i Nieporętu. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w pogadance dotyczącej bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji, a w szczególności nad wodą, a także obejrzeć sprzęt, na którym poruszają się wodniaki podczas ratowania życia.

Mł. asp. Agata Halicka- profilaktyk z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wraz z pracownikami legionowskiego WOPR-u zorganizowali spotkanie z dziećmi biorącymi udział w półkoloniach w Zegrzu i Nieporęcie.

Spotkanie z najmłodszymi odbyło się na terenie legionowskiego WOPRU, gdzie rozmawiano o bezpiecznych zachowaniach podczas wakacji, a w szczególności nad wodą. Funkcjonariuszka przypomniała również o spotkaniach z osobami obcymi jak i ze zwierzętami. Na koniec wszyscy mogli obejrzeć policyjny radiowóz i motorówki WOPR.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i podczas której promowany był konkurs plastyczno – filmowy ”Artystyczny przeWodnik”.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.