W sobotę (4.08) chwilę przed godziną 10 na DW 632 w miejscowości Komornica gm. Wieliszew doszło do zderzenia motoroweru marki Yamaha z ciągnikiem siodłowym marki Renault Magnum. Ciężko ranna została 31-letnia kobieta, którą do szpitala zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Po przybyciu na miejsce zastępów Straży Pożarnej i Zespołu Ratownictwa Medycznego, zastano stojący na środku drogi ciągnik siodłowy a kawałek dalej w rowie leżący motorower. Około 50 metrów dalej na jezdni leżała ranna 31-kobieta, kierowca motoroweru. Ratownicy opatrzyli złamanie otwarte lewego podudzia oraz rany głowy. Kobieta w wyniku wypadku miała częściowo amputowaną lewą stopę. Medycy podjęli decyzję o pilnym transporcie lotniczym. Po chwili nad miejsce wypadku przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy. Kobieta po zaopatrzeniu medycznym, została przetransportowana do jednego z Warszawskich szpitali.

Kierowca ciężarówki nie odniósł żadnych obrażeń i pozostał na miejscu zdarzenia do dyspozycji policji. Dochodzenie w sprawie wypadku prowadzą policjanci z legionowskiej drogówki.

Foto: KP PSP Legionowo

Podziel się z innymi

Zobacz również