Kolejna zmiana kolejowego rozkładu jazdy

18 października zmienił się rozkład jazdy Szybkiej Kolei Miejskiej oraz Kolei Mazowieckich. W okresie od 7 do 17 listopada pociągi jadące linią średnicową, będą skrócone do stacji Warszawa Wschodnia. 

SKM S3

Godziny odjazdów części pociągów SKM S3 zostaną nieznacznie przesunięte, co jest związane ze zmianą rozkładów jazdy pozostałych przewoźników kolejowych.

SKM S9

Obecnie trwają prace remontowe na kolejowej części mostu Gdańskiego oraz na stacji Warszawa Gdańska. Prace będą kontynuowane po 18 października, a ruch pociągów w obu kierunkach na odcinku Warszawa ZOO – Warszawa Gdańska będzie nadal odbywał się jednotorowo. Nieznacznie zmienią się godziny części kursów pociągów SKM S9. Największa zmiana dotyczy kursu realizowanego do przystanku Warszawa ZOO (przyjazd o godzinie 7.58). Od 18 października pociąg – w celu zmniejszenia nierównych odstępów pomiędzy poszczególnymi kursami – będzie docierał z Legionowa na stację Warszawa ZOO o godzinie 8.38.

Zmiany w listopadzie

Od 7 do 17 listopada w podmiejskim tunelu średnicowym, na odcinku Warszawa Powiśle – Warszawa Śródmieście, będą prowadzone prace remontowe. W tym okresie będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy. Pociągi Lotniskowe Kolei Mazowieckich oraz część kursów SKM linii S3 będzie kursować w relacji skróconej do Warszawy Wschodniej.

Foto: BZ

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.