Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Już jutro protest rolników

We wtorek 27 lutego należy spodziewać się utrudnień zarówno na drogach krajowych w obrębie powiatów ościennych, jak i miasta st. Warszawy.

Na obszarze powiatu legionowskiego, już w godzinach nocnych, po północy należy spodziewać się utrudnień na DK61 w miejscowości Zegrze Południowe, Michałów-Reginów. Z deklaracji organizatora utrudnienia mogą potrwać cały dzień, nawet do północy.

W obrębie gminy Błonie na DK92 możliwe utrudnienia w godz. 10.00-16.00, na odcinku Bieniewo-Parcele, do miejscowości Bronisze i z powrotem.

Z kolei w Warszawie od godz. 11.00 przewidywane są utrudnienia w centrum Warszawy w rejonie Placu Defilad na wysokości ul. Emilii Plater, dalej Al. Jerozolimskimi w kierunku Ronda de Gaulle’a, a także okolice Pl. Trzech Krzyży, ul. Wiejskiej i dalej w rejonie Al. Ujazdowskich, przed siedzibę Prezesa Rady Ministrów.

W rejonie wymienionych ulic należy spodziewać się utrudnień w ruchu. Wszędzie tam policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem protestujących. W newralgicznych punktach załogi wydziałów ruchu drogowego będą kierować na wyznaczone objazdy. W przypadku Warszawy policjanci na bieżąco mogą wyłączać poszczególne ulice na czas przemarszu uczestników.

Apelujemy do mieszkańców Warszawy i okolicznych powiatów o uwzględnienie tych utrudnień przy planowaniu i realizacji codziennych obowiązków i potrzeb. Doradzamy omijanie centrum Warszawy, z uwagi na możliwość powstawania utrudnień w ruchu, jak również warto zapoznać się ze zmianami w kursowaniu komunikacji miejskiej. Sytuacja odnośnie utrudnień w ruchu drogowym będzie na bieżąco monitorowana. O wszystkich utrudnieniach oraz ewentualnych objazdach będziemy informować na stronie internetowej Komendy Stołecznej Policji oraz na platformie X.

APELUJEMY O WCZEŚNIEJSZE ZAPLANOWANIE TRASY ALTERNATYWNEJ:
legionowscy policjanci proponują skorzystać z tras alternatywnych:
– dla DK61 zalecany jest objazd przez Borową Górę (skręt na światłach w ul. Zegrzyńską), następnie wyjazd w Dębe na DW 632, która prowadzi do miejscowości Michałów Reginów, co umożliwia powrót na DK 61.
– dla DK 62 zaleca się wybór DW 622, a następnie przejazd ul. Nasielską w Borowej Górze. Kolejno wyjazd na DK 61 i tu dalsze zastosowanie ma objazd dla DK 61.

Jesteśmy do dyspozycji i pomocy wszystkich kierowców, jednocześnie apelując o stosowanie się do poleceń wydawanych przez kierujących ruchem policjantów drogówki. Prosimy o wyrozumiałość i wspólną odpowiedzialność za bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

podkom. Jacek Wiśniewski

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.