Janówek: Wypadek motocyklisty

W okolicy Janówka Drugiego doszło do wypadku motocyklisty. Na miejsce udały się cztery zastępy straży pożarnej, policja i karetka pogotowia.

W sobotę, 25 kwietnia ok. godz. 19.00 motocyklista przejeżdżając przez tunel kolejowy, wpadł w poślizg i uderzył w barierki. Jak udało się nam ustalić, w pobliżu nie było wolnej karetki pogotowia, która mogłaby udzielić pomocy poszkodowanemu. Na miejsce wezwano strażaków z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Krubin i JRG Legionowo, a także z OSP Ratownictwo Wodne z Nowego Dworu Mazowieckiego, mających przebyte kursy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz posiadających profesjonalne torby ratownictwa medycznego. Dzięki najnowszemu sprzętowi i ciągłej gotowości przeszkolonych ratowników jednostka OSP RW może brać udział w wypadkach.

Ze względu na odniesione urazy, motocyklista został odwieziony przez legionowskie pogotowie do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z legionowskiej drogówki.

Jabłonna Dla Mieszkańców
Foto: Czytelnik Michał

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.