Jabłonna: Zwyciężył futbol. Sukces turnieju Marcina Wojciechowskiego

Blisko 100 zawodników zagrało w V Urodzinowym Turnieju Piłkarskim Marcina Wojciechowskiego. Po emocjonującym finale zwyciężyła drużyna Piasek Rembertów. Zapraszamy do obejrzenia bogatej fotogalerii.

Jabłonna po raz kolejny pokazała, że jest głodna sportowych emocji. W V Urodzinowym Turnieju Piłkarskim Marcina Wojciechowskiego wzięło udział 93 zawodników, którzy reprezentowali barwy 13 drużyn. Przez całą imprezę przewinęło się też wielu kibiców, którzy przyglądali się poczynaniom piłkarzy.

Zwycięzcą turnieju został Piasek Rembertów, który w finale pokonał Dream Team B 1:0. Trzecie miejsce przypadło Świeżakom, którzy wygrali z FC Forseti również 1:0. Nie zabrakło także nagród indywidualnych. Najlepszym bramkarzem został Błażej Brona, najlepszym strzelcem Sławomir Lubelski, natomiast 300. uczestnikiem turniejów organizowanych przez M. Wojciechowskiego – Bartek Rymuszka.

dsc_0125

M. Wojciechowski dobrze radził sobie na bramce

– Turniej zgromadził 93 zawodników, czym prawie dwukrotnie pobił rekord z poprzednich edycji. Pobiliśmy również rekord w liczbie zgłoszonych drużyn, których było 13. Co ważne, chętnych było prawie 20 drużyn, ale ze względów organizacyjnych musiałem ograniczyć ilość zespołów, bo miałem do dyspozycji tylko jedno boisko. Co byłoby, gdybym miał dwa boiska? Poza tym był to pierwszy turniej, na którym zagwarantowałem profesjonalną opiekę medyczną i sędziego piłkarskiego z wieloletnim doświadczeniem – mówi Marcin Wojciechowski, organizator turnieju.

Sukces sobotniego turnieju jest tym większy, że prawie przez cały dzień padał deszcz. Okazało się jednak, że dla sportowców nie były straszne kiepskie warunki atmosferyczne i tłumnie pojawili się na zawodach. Brawo!

dsc_0531

Nasz portal był sponsorem turnieju – Daniel Szablewski wręcza medale za zajęcie 3. miejsca

Pan Marcin dziękuje za pomoc przy organizacji turnieju Jakubowi Eliaszowi, portalowi Jabłonna Dla Mieszkańców i Pracowni Reklamy Retro. Dziękuję również wszystkim piłkarzom oraz kibicom, którzy wczoraj byli na Orliku w Jabłonnie.

Świeżaki – Piasek Rembertów 0:2
FC Forseti – Dream Team B 1:1 – po karnych wygrała drużyna Dream Team B!

Mecz o 3. miejsce:
Świeżaki –  FC Forseti 1:0

Wielki Finał:
Piasek Rembertów – Dream Team B 1:0 (skład zwycięskiej drużyny: Sławomir Lubelski, Grzegorz Silicki, Paweł Dąbrowski, Jakub Murawski, Paweł Ekiert, Filip Bagiński)