Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Jabłonna: Złodziej ukradł komunijny rower

Z soboty na niedzielę złodziej ukradł z ul. Leśnej w Jabłonnie rower należący do dziewczynki, która już za dwa tygodnie przystąpi do pierwszej komunii świętej. Pomożemy go odzyskać?

Jak informuje mama małej Wandy, rower był prezentem z okazji uroczystości komunijnej, która odbędzie za dwa tygodnie. Jego cechy szczególne to: rama 18, na ramie obdarta naklejka u góry i zamontowane mocowanie na bidon. Jak widać na zdjęciu, kolor to neonowo-pomarańczowy.
– Jest tak charakterystyczny, że nie można go nie zauważyć. Dlatego też podejrzewam, że ukradziono go „na zamówienie”. Jeżeli ktoś coś wie, proszę o info TUTAJ, pod numerem telefonu 504194933 lub na komendzie w Jabłonnie, gdzie kradzież została już zgłoszona – pisze pani Barbara.

Prosimy naszych czytelników o udostępnianie wiadomości. Może wspólnymi siłami uda się nam odzyskać prezent komunijny dla małej Wandy?

Jabłonna Dla Mieszkańców

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.