Jabłonna: Zderzenie skody i seata. Ranne 3 osoby

We wtorek(18.08) chwilę przed godziną 19 na skrzyżowaniu ulic Zegrzyńskiej z Akademijną w Jabłonnie, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierujący seatem cordobą jadąc drogą lokalną w kierunku ulicy Królewskiej nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu skodą, który wykonywał manewr skrętu w lewo ulicy Akademijnej w Zegrzyńską.

W skutek zderzenia ranne zostały 3 osoby podróżujące seatem w tym 6 letnie dziecko. Kierujący w wieku 42 lat i pasażerka w wieku 36 lat, zostali odwiezieni do szpitala. Karetka odwiozła również dziecko, które z nimi podróżowało. Kierujący był trzeźwy.

Kierujący skodą, mężczyzna w wieku 39 lat, był trzeźwy i nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Legionowo i OSP Jabłonna. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy poszkodowanym. Pierwsi na miejscu byli ochotnicy z OSP Jabłonna, którzy udzielili profesjonalnej pierwszej pomocy. Pacjenci przekazywani załogom karetek pogotowia ratunkowego, byli odpowiednio zabezpieczeni przedmedycznie.


Film: Grzegorz Romanik
Foto: Piotr Szczypkowski

Udział w akcji:
471-21 – JRG Legionowo
479-06 – OSP Jabłonna
01-171 – Zespół Ratownictwa Medycznego Legionowo
01-176 – Zespół Ratownictwa Medycznego Jabłonna
01-177 – Zespół Ratownictwa Medycznego Zegrze
WRD KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.