Jabłonna: Zatrzymany pedofil

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali 38 letniego mieszkańca gminy Jabłonna. Mężczyzna został zatrzymany wraz z 25 letnim mieszkańcem Poznania. Mężczyźni podejrzewani są o przestępstwa seksualne względem nieletnich.

Policjanci z CBŚP informują, że do przestępstw miało dochodzić w szczególności w okolicach Bożej Woli, lasu Dębinka, Kazunia, Skierd, Rajszewa i Nowego Dworu Mazowieckiego oraz w okolicach parku Drwęskich w Poznaniu, centrum handlowego Stary Browar oraz dawnego dworca PKS w Poznaniu w okresie od 2012 do kwietnia 2015 r.

Jak podaje policja, dwaj podejrzani na pewno się znali. Mogli ze sobą współpracować. Obecnie sprawdzany jest charakter ich wspólnych kontaktów, a także ewentualnych kontaktów z innymi osobami. Funkcjonariusze nie wykluczają, że w sprawę zamieszanych było więcej osób.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje mające związek z postępowaniem, proszone są o kontakt z CBŚP Zarząd w Poznaniu pod nr telefonu 61 84 15 450 w godz. od 8.00 do 15.00 lub całą dobę pod nr tel. 997 w całym kraju z podaniem prokuratury prowadzącej postępowanie oraz jednostki policji.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.