Jabłonna: Zatrzymani za włamanie do automatu z zabawkami

Policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie zatrzymali Łukasza K., oraz Łukasza R., podejrzewanych o dokonanie kradzież z włamaniem do automatu z zabawkami, którego się dopuścili kilka dni wcześniej. Policjanci nie posiadając złożonego zawiadomienia o przestępstwie ustalili mężczyzn, którzy włamali się do urządzenia. Osobom tym za takie zachowanie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Stróże prawa w trakcie realizowania codziennych zadań służbowych uzyskali wiadomość, że w jednym ze sklepów znajdujących się na terenie Jabłonny, z automatu z zabawkami skradziono pieniądze poprzez wcześniejsze włamanie się do urządzenia. Funkcjonariusze potwierdzili informacje dot. zaistnienia czynu zabronionego w sklepie oraz przyjęli zawiadomienie o przestępstwie.

Na podstawie posiadanych wcześniej informacji policjanci dokonali zatrzymania dwóch 30-letnich mężczyzn, którzy włamali się do automatu i dokonali kradzieży ponad 200 złotych.

Zarówno Łukasz K. i Łukasz R. byli już karani za podobne przestępstwa i w omawianym przypadku przedstawiono im zarzut kradzieży z włamaniem. Względem mężczyzn został zastosowany dozór policyjny. O wymiarze kary zdecyduje Sąd.

KPP Legionowo

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.