Jabłonna: Zabezpieczona znaczna ilość amfetaminy

W czwartek legionowscy funkcjonariusze w trakcie realizowanych czynności przy współpracy z Prokuraturą Rejonową w Legionowie, dokonując przeszukania mieszkania ujawnili ponad 2 kilogramy amfetaminy. Ich właścicielem okazał się być 21–letni mężczyzna. Jakub P. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

W trakcie wspólnych działań funkcjonariuszy z Jabłonny i Wydziału Kryminalnego tutejszej jednostki Policji, nadzorowanych przez legionowską Prokuraturę a wymierzonych w przestępczość samochodową, w trakcie przeszukania jednego z mieszkań w Jabłonnie ujawniono ponad 2 kilogramy amfetaminy. Narkotyk znajdował się w czterech szczelnie zamkniętych paczkach, gdzie każda ważyła ponad 0,5 kilograma.

W trakcie realizowanej czynności 21-letni mężczyzna przyznał się, że zabezpieczone narkotyki należą do niego. Zebrany dotychczas materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz przygotowania polegającego na wprowadzeniu do obrotu znacznej ilości substancji psychotropowej w postaci amfetaminy. Prowadzone w tej sprawie postępowanie będzie miało na celu wszechstronne wyjaśnienie wszelkich niejasności, a szczególnie czy młody człowiek nie dopuścił się innych czynów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Decyzją Sądu Jakub P. został aresztowany na 3 miesiące.

KPP Legionowo


Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.