Jabłonna: Święto Gminy za Nami

Jednym się podobało innym nie. Jednakże sobotnia impreza z okazji Święta Gminy Jabłonna już za nami. Jak co roku festyn odbył się na terenie jabłonowskiego pałacu.

Przybyli na miejsce mieszkańcy i goście, mogli podziwiać zawody konne czy wyścigi chartów. 32 Wieliszewski Dywizjon Rakietowy z Olszewnicy Starej zaprezentował jedną z rakiet jakie posiada na swoim wyposażeniu.

Strażacy na festynie
Wozy bojowe zaprezentowali strażacy z OSP Jabłonna i OSP Chotomów. Druhowie z Chotomowa przyjechali nowymi zastępami ratowniczo – gaśniczymi, zakupionymi w ostatnich dniach. Druhowie z Jabłonny przygotowali dla najmłodszych wioskę smerfów, którą dzieci musiały ugasić.

Muzyka Poważna
Gwiazdą wieczoru była Płocka Orkiestra Symfoniczna, która zaprezentowała utwory muzyki filmowej. Mimo złej pogody i częstych opadów deszczu, mieszkańcy przyszli zobaczyć jakie nowości zaproponował im wójt. W tym roku nie było koncertu znanego artysty a muzyka poważna.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.