Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

Jabłonna: Poszukiwali zaginionego 52-latka

W niedzielę (21.02) chwilę po godzinie 7 rano, 52-letni Mirosław B. mieszkaniec Jabłonny, zażył leki psychotropowe  i wybiegł z domu. Zaniepokojona żona poinformowała o zaginięciu policjantów. 

Do poszukiwań skierowano policjantów z Legionowa i komisariatu w Jabłonnie. Chwilę przed godziną 8 o pomoc zwrócono się do strażaków z OSP Chotomów i OSP Jabłonna. Jeszcze przed wyjazdem zastępów do poszukiwań, policjanci odnaleźli poszukiwanego na jednej z posesji w Jabłonnie. Cała akcja zakończyła się powodzeniem.

RK

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.