Jabłonna: Linia 731 bez zmian

W wyniku negocjacji pomiędzy Wójtem Gminy Jabłonna a Prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko – Własnościowej w Legionowie (SMLW) Szymonem Rosiakiem nie będzie zapowiadanych zmian w funkcjonowaniu linii 731.

Jak ostatnio informowaliśmy Prezes Zarządu Spółdzielni Szymon Rosiak w piśmie skierowanym do Wójta Jarosława Chodorskiego określił dzień 31 maja 2015 r. jako ostateczny w którym Gmina musi dokonać zwrotu gruntu, na którym znajduje się pętla autobusowa linii 731 na Osiedlu Przylesie. Likwidacja pętli autobusowej pociągnęłaby za sobą zmiany w działaniu komunikacji na tym obszarze. Jednak w wyniku przeprowadzonych w tym tygodniu rozmów i wykazanej dobrej woli wszystkich stron opisywane wcześniej zmiany nie nastąpią. Tym samym linia autobusowa 731 będzie jeździła cały czas tą samą trasą co obecnie.

Informujemy również, że w poniedziałek 25 maja w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Jabłonnie (ul. Modlińska 102) odbędzie się spotkanie dla Mieszkańców poświęcone komunikacji we wschodniej części wsi Jabłonna.

UG Jabłonna

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.