Izbica: Pożar budynku. Poparzona jedna osoba

W niedzielę (18.04) przed godziną 10 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku w Izbicy gm. Serock. Na miejsce zadysponowano liczne zastępy Straży Pożarnej.

Po dojechaniu na miejsce pierwszego zastępu zastano pożar w wewnątrz budynku gospodarczego przystosowanego do zamieszkania. W wyniku pożaru jeden z mężczyzn odniósł poważne poparzenia ciała. Przybyły na miejsce zespół Ratownictwa Medycznego chciał aby pacjent poleciał śmigłowcem LPR do specjalistycznego ośrodka leczenia oparzeń. Niestety z powodu mgły lot ratunkowy śmigłowca nie mógł się odbyć.

Strażacy podali prąd wody w natarciu na płonące wyposażenie budynku a następnie wynieśli spalone rzeczy na zewnątrz i dokładnie przelali.

W działaniach udział brały zastępy JRG Legionowo, WSP Zegrze, OSP Wola Kiełpińska, OSP Serock, OSP Stanisławowo Zegrzyńskie oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.

Foto: KP PSP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.