Gwiezdne Wojny – Przebudzenie Mocy

Mieszkańcy powiatu legionowskiego, którzy wzięli udział w konkursie organizowanym przez PKS Polonus w Warszawie S.A. i wygrali bilety do kina Wisła w Warszawie, spotkali się na wspólnym seansie w piątek 18 grudnia. 

Bilet w nagrodę

PKS Polonus zaprosił zwycięzców na projekcję najnowszej części Gwiezdnych Wojen – Przebudzenie Mocy. Cała sala kinowa wypełniła się pasażerami i pracownikami firmy, którzy dzielnie przez miesiąc brali udział w konkursie na profilu facebook przewoźnika.

Przed projekcją, wszystkich zebranych powitał Andrzej Padziński – dyrektor ds. przewozów w PKS Polonus. Przedstawiciel przewoźnika podziękował za udział w konkursie oraz przybycie do kina. W krótkim filmie zaprezentowano siatkę połączeń przewoźnika autobusowego po którym odbyła się projekcja kinowego hitu.

Inauguracja połączenia do Tatralandii.

W tym dniu odbyła się również inauguracja nowej trasy na Słowację do doliny Tatralandii. W piątki i soboty o godzinie 22:30 z Warszawy wyjeżdża autobus rejsowy do Liptowskiego Mikulasza. Pasażerowie za niewielkie pieniądze mogą udać się komfortowym autobusem na wypoczynek w słowackich Tatrach. Kurs realizowany jest przez Radom, Kielce, Kraków czy Zakopane.

Zebrani w kinie Wisła pasażerowie byli zachwyceni z projekcji i już czekają na nowe konkursy przewoźnika.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.