Góra: Pożar w piwnicy. Jedna osoba poparzona

W niedzielę Wielkanocną (05.04) do straży pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim, chwilę przed godziną 10, wpłynęło zgłoszenie o pożarze domu w miejscowości Góra gm. Wieliszew. Ponieważ jest to rejon współdziałania JRG Nowy Dwór Mazowiecki i JRG Legionowo, to na miejsce w pierwszym rzucie wysłano 2 zastępy z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz poinformowano stanowisko kierowania w Legionowie.

Po przybyciu na miejsce zastępów z JRG Nowy Dwór Mazowiecki, zastano ugaszony pożar zlokalizowany w piwnicy. Poparzona i zatruta dymem, została jedna osoba do której wezwano karetkę pogotowia ratunkowego. Po paru minutach na miejsce przyjechały 2 zastępy z JRG Legionowo oraz OSP Kałuszyn i OSP Wieliszew. Po przekazaniu miejsca pożaru kierującemu działaniem ratowniczym (KDR) z Legionowa, zastępy z Nowego Dworu powróciły do koszar. Poparzoną osobą zajęli się medycy z przybyłej karetki. Lekarz postanowił o przewiezieniu pacjenta do szpitala.

Udział w akcji:
531-22 – JRG Nowy Dwór Maz
531-25 – JRG Nowy Dwór Maz
471-21 – JRG Legionowo
471-25 – JRG Legionowo
479-56 – OSP Kałuszyn
479-72 – OSP Wieliszew
02-81 – Zespół Ratownictwa Medycznego Nowy Dwór Mazowiecki

P.J.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.