Dzielnicowi uratowali kobietę

Dzielnicowi z Legionowa dosłownie w ostatniej chwili pomogli kobiecie, której życie było zagrożone. Zgłoszenie dotyczyło kobiety, która chodzi po torowisku w Legionowie. Funkcjonariusze podbiegli do 30-latki , zatrzymali ją i wraz kobietą odeszli w bezpieczne miejsce. Chwile potem po jedynym z torów przejechał pociąg.

Kilka dni temu po godz. 14:00 dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie od dyżurnego ruchu kolei o kobiecie, która chodzi po torowisku, stwarzając zagrożenie dla własnego życia.

Dwaj dzielnicowi z Legionowa pilnie udali się we wskazane miejsce i rozpoczęli poszukiwania kobiety. Po kilku minutach zauważyli osobę chodzącą po torowisku, a na jedynym z torów zbliżający się pociąg towarowy. Reakcja był natychmiastowa, mundurowi podbiegli w jej kierunku i odciągnęli na bezpieczną odległość od torowiska.

Kiedy sytuacja została opanowana i kobieta była już bezpieczna, funkcjonariusze wezwali pogotowie ratunkowe, które po przybyciu na miejsce zabrało kobietę do szpitala. Szybkie działanie i zaangażowanie dyżurnego kolei i legionowskiej komendy oraz sprawność patrolu interweniującego pozwoliły uniknąć tragedii i uratować kolejne ludzkie życie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.