Dozór i nakaz opuszczenia mieszkania za znęcanie nad matką

33-letnią kobietę zatrzymali funkcjonariusze prewencji legionowskiej komendy. Kobieta od prawie roku znęcała się psychicznie i fizycznie nad swoją matką, z którą mieszkała. Policjanci zaalarmowani o kolejnej awanturze umieścili podejrzaną o przemoc w rodzinie w policyjnym areszcie oraz skierowali materiały postępowania do miejscowej prokuratury. Ta postanowiła wobec 33-latki zastosować policyjny dozór oraz nakaz niezwłocznego opuszczenia miejsca zamieszkania.

Policjanci z Legionowa otrzymali zgłoszenie o awanturującej się kobiecie. Tym razem, to co działo się w rodzinie, postanowiła zgłosić mundurowym matka podejrzanej o przemoc domową. Pokrzywdzona kobieta zeznała, że w jej mieszkaniu często dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. 33-letnia córka, z która mieszkała kobieta od prawie roku używała wobec matki słów obelżywych, biła ją po całym ciele, a także groziła pozbawieniem życia.

Policjanci zatrzymali kobietę i umieścili ją w policyjnej celi. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec 33-latki policyjnego dozoru oraz nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.