Był poszukiwany. Miał przy sobie narkotyki

Policjanci z legionowskiej komendy zatrzymali mieszkańca miasta poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Podczas zatrzymania mundurowi znaleźli przy nim narkotyki. 34-latek trafił już do zakładu karnego. Za posiadanie środków odurzających grozi mu teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

Do zatrzymania doszło w piątek tuż przed godziną 19, na ulicy Kościuszki. Funkcjonariusze patrolówki podjęli czynności legitymowania mężczyzny, który zachowywał się bardzo nerwowo. W trakcie sprawdzania 34-latka w policyjnych bazach okazało się, że jest on poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanym przez Sąd Rejonowy w Legionowie, celem odbycia roku pozbawienia wolności za przestępstwo kradzieży, którego dopuścił się w warunkach recydywy.

Dodatkowo podczas kontroli osobistej mieszkańca Legionowa policjanci ujawnili dwa zawiniątka z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badania zabezpieczonej substancji wykazały, że jest to amfetamina.

Mężczyzna trafił do zakładu karnego, ale wcześniej usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Legionowie.

asp. Agata Halicka

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.