22 października sprawdź bezpłatnie swoje światła

Już dziś (22.10), na dwóch stacjach diagnostycznej, na terenie powiatu legionowskiego kierujący będą mogli bezpłatnie sprawdzić i wyregulować oświetlenie w swoich samochodach. Działania te mają związek z kampanią „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, która rozpoczęła się 20 października br.

Kampania „Twoje światła – Nasze bezpieczeństwo”, ma na celu zwrócenie uwagi kierujących na zagrożenia związane z nieprawidłowym oświetleniem pojazdów. Zwłaszcza jesienią, gdy pogarsza się widoczność, światła pojazdu nabierają szczególnego znaczenia. Prawidłowe działanie świateł pojazdu, a także ich właściwe ustawienie ma wpływ na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Dlatego dziś tj. 22 października na dwóch stacjach diagnostycznych na terenie powiatu legionowskiego kierowcy będą mogli nieodpłatnie sprawdzić stan świateł. Oceniany będzie zasięg pola oświetlonego przez reflektory, zwłaszcza przy użyciu świateł mijania, właściwe ustawienie ich wysokości, prawidłowy rozkład granicy światła i cienia a także natężenie emitowanego światła.

Adresy stacji kontroli pojazdów, które biorą udział w kampanii:
– BOSCH Serwis Autoban Nieporęt – Stanisławów Pierwszy ul. Jana Kazimierza 330,
– PHU „MAGDUSIA” Stacja diagnostyczna Nieporęt ul. Zegrzyńska 1.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.