193 policjantów gotowych do pracy w „terenie”

Kolejna grupa absolwentów szkolenia zawodowego podstawowego przystąpiła do egzaminu końcowego. 193 funkcjonariuszy trafiło „w teren”, gdzie będą weryfikować teraz w praktyce zdobytą wiedzę i umiejętności. Jesteśmy przekonani, że wiedza oraz umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia pozwolą w profesjonalny sposób wykonywać powierzone im zadania oraz obowiązki służbowe, a także z zaangażowaniem służyć społeczeństwu.

Po tygodniach intensywnego szkolenia 193 słuchaczy zdało egzamin końcowy. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach. W uroczystości zakończenia szkolenia brał udział insp. Marcin Szyndler – Zastępca Komendanta Centrum Szkolenia Policji. Panu inspektorowi towarzyszyli kierownicy komórek dydaktyczno-wychowawczych.

Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Nowym funkcjonariuszom życzymy dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie. A w przyszłości – serdecznie zapraszamy do Centrum Szkolenia Policji w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.