Pilne
  • WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna                WYBORY SAMORZĄDOWE: Bogdan Kiełbasiński został wybrany Prezydentem Miasta Legionowo *** Jarosław Chodorski wybrany Wójtem Gminy Jabłonna

17-latka zatrzymana z narkotykami

Mundurowi z legionowskiej komendy zatrzymali 17-latkę. Nastolatka miała przy sobie środki odurzające. Mieszkanka powiatu w ręce policjantów wpadła kiedy podejrzaną paczkę chciała przekazać koleżance. Nastolatka już usłyszała zarzuty posiadania narkotyków i teraz jej sprawą zajmie się sąd.

W piątek na jednej z legionowskich ulic mundurowi zwrócili uwagę na dwie młode kobiety. Policjanci zauważyli jak jedna z nich wyjmuje coś z torebki i próbuje dać swojej koleżance. Funkcjonariusze podejrzewając, że mogą to być środki odurzające zareagowali natychmiast. Efektem tych działań było zabezpieczenie ponad 20 gramów narkotyków oraz zatrzymanie 17-latki. Kobieta została osadzona w policyjnej celi, zaś zabezpieczone substancje wstępnie zbadane. Tester wskazał na marihuanę i mefedron.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-latce zarzutu posiadania środków odurzających. Mieszkanka powiatu przyznała się do zarzucanego jej czynu i teraz trafi przed oblicze sądu. Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

kom. Justyna Stopińska

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.