Legionowo: 110-urodziny Pani Ireny

Irena Śmiałowska, mieszkanka Domu Opieki Społecznej „Kombatant” w Legionowie obchodziła we wtorek (27.03) 110-te urodziny. Na uroczystości urodzinowe przybyli przedstawiciele Urzędu Miasta Legionowo oraz Starostwa Powiatowego.

Pani Irena jest obecnie najstarszą mieszkanką Legionowa i Powiatu Legionowskiego. Z powodów zdrowotnych gratulacje, kwiaty i prezenty przyjmowała w swoim pokoiku. Wśród gości znaleźli się Starosta Powiatu Legionowskiego Robert Wróbel, Prezydent Miasta Legionowo Roman Smogorzewski oraz Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Grażyna Kucman. Jubilatka otrzymała gorące życzenia zdrowia, kwiaty oraz owoce.

Zgromadzeni goście podziwiali niezwykłą przenikliwość i humor pani Ireny. Wzruszeń nie brakowało. Jubilatka była przez wiele lat związana z Biblioteką Gminną w Sannikach, gdzie była kierownikiem. Jest ciotką znanego aktora Daniela Olbrychskiego. Oficjalna część uroczystości odbyła się w sali głównej, gdzie pensjonariusze świętowali przy kawie i tortach. Czcigodnej Jubilatce życzymy wszyscy dużo zdrowia i pogody ducha.

TAGI: