Legionowo: Niecodzienna odprawa w Komendzie Powiatowej Policji

Podinspektor Dariusz Chojnowski jest od wczoraj Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie. Na odprawie kadry kierowniczej rozkaz Komendanta Stołecznego Policji odczytał Komendant Powiatowy inspektor Waldemar Perdion. Podinspektor Dariusz Chojnowski od lipca tego roku miał powierzone obowiązki na stanowisku zastępcy komendanta. Policjanci pożegnali też odchodzącego po 21 latach służby aspiranta sztabowego Marka Michalskiego.

Niecodzienna odprawa odbyła się wczoraj w komendzie przy ul. Jagiellońskiej. Zgromadzonej kadrze kierowniczej został odczytany rozkaz personalny Komendanta Stołecznego Policji inspektora Roberta Żebrowskiego o powołaniu  na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie podinspektora Dariusza Chojnowskiego, który od 4 lipca br. miał powierzone obowiązki na tym stanowisku.

Podinspektor Dariusz Chojnowski nadzoruje pion prewencyjny. Służbę w Policji pełni od 1991 roku. Zaczynał swoją pracę w Komendzie Powiatowej Policji w Giżycku. Ostatnio pełnił służbę w Komendzie Głównej Policji w Biurze Ruchu Drogowego. Jest absolwentem m.in. Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Również na wczorajszej odprawie inspektor Waldemr Perdion w imieniu kadry kierowniczej oraz podległych pracowników pożegnał oraz podziękował za długoletnią, rzetelnie pełnioną służbę aspirantowi sztabowemu Markowi Michalskiemu, który po 21 latach zdjął policyjny mundur. Ostatnio aspirant sztabowy Marek Michalski wykonywał odpowiedzialne zadania jako dyżurny legionowskiej komendy.

/KPP Legionowo/