Legionowo: Mężczyzna zawisł na płocie

Legionowo: Mężczyzna zawisł na płocie

W noworoczny poranek do legionowskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie który przechodził przez płot i zawisł na ogrodzeniu posesji. Na miejsce natychmiast udał się zastęp z JRG Legionowo.

Zdarzenie miało miejsce w Legionowie przy ulicy Lubelskiej. Mężczyzna zawadził ubraniem o elementy ogrodzenia i zawisł. Na posesji znajdowały się dwa groźne psy które szczekały cały czas na interweniujących strażaków. Dopiero gdy sąsiadka zamknęła zwierzęta i nie stanowiły one zagrożenia dla ratowników, przystąpiono do uwolnienia mężczyzny. Na miejsce przybył Zespół Ratownictwa Medycznego. Po uwolnieniu pacjent został przekazany medykom, którzy opatrzyli lekką ranę w okolicy lewego uda. Mężczyzna odwieziony został do szpitala.

Udział w akcji:
471M21 - JRG Legionowo
W01-171 - ZRM Legionowo

zdjęcie poglądowe

1 komentarz

  1. Sytuacja była tragikomiczna. Gość, wisiał na płocie, w iście akrobatycznej pozycji, głową w dół…. Element płotu, ostro zakończony pręt, przebił mu spodnie i gacie, cudem ominął pośladek, ale następne 3 pręty, wbijały mu się w udo….. Strażacy stanęli na wysokości zadania. Weszli na posesję, mimo biegających tam, 2 owczarków niemieckich, przytrzymali poszkodowanego, by nie runął głową na ziemię, i dopiero wtedy przecięli spodnie, uwalniając nieboraka…. Następnie P. sąsiadka zamknęła psy w kojcu…… Brawo Strażacy z Legionowa!!!
    Naoczny świadek ????

Komentarze

Musisz się zalogować , aby móc komentować.