Legionowo: 39. Dni Legionowa już w ten weekend

W najbliższy weekend już po raz 39. świętować będziemy Dni Legionowa. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji, w tym gigantyczne dmuchańce dla dzieci i dorosłych. Gwiazdami wieczoru 16 czerwca będą Smolasty, Varius Manx i Urszula. Dzień później w Arenie Legionowo wystąpią kabarety: Cezary Pazura i Kabaret Smile.

Uroczystości przy Arenie Legionowo rozpoczną się 16 czerwca o godz. 14.00 pokazem psów policyjnych oraz straży pożarnej. O godz. 15.00 na płycie Stadionu Miejskiego odbędzie się akcja społeczna Mannequin Challenge. Od godz. 15.00 na scenie zaprezentują się lokalne talenty: Szkoła muzyczna, Szkoła Baletka, młode talenty Brothers Dance, Chór Kameralny MOK oraz Szachraj.

Od godz. 17.30 na scenie wystąpią: Laxa, od 18.00 Smolasty, godzinę później Varius Manx z Kasią Stankiewicz, a o godz. 20.30 gwiazda wieczoru – Urszula.

Dla lubiących spokojniejszą muzykę, w pobliskim Parku Zdrowia w godzinach 15:30-17:30, zorganizowano Strefę Relaksu ze Szkołą Muzyczną E.P. Gubałów.

W tym roku zamiast fajerwerków postawiono na bezpłatne gigadmuchańce dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jak co roku nie zabraknie stoisk instytucji miejskich, organizacji pozarządowych oraz stoisk komercyjnych. Na ogrodzeniu boiska będzie można podziwiać wystawę fotografii Hashtagalka.

W drugim dniu, 17 czerwca, w Arenie Legionowo zaprezentują się kabarety. O godz. 16.00 Cezary Pazura, a o 17.20 Kabaret Smile.

Zapraszamy!

TAGI: