Legionowo: 18 latek wpadł z marihuaną

W ręce policjantów wpadł 18-latek. Mężczyzna został wylegitymowany na jednej z legionowskich ulic, kiedy na widok mundurowych przyspieszył kroku. W wyniku kontroli osobistej policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Młody mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Policjanci ze stołecznych oddziałów prewencji patrolowali miasto. Ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, który na widok umundurowanego patrolu przyspieszył kroku. Mundurowi podjęli wobec niego interwencję. 18-latek od początku interwencji nerwowo się zachowywał i nie odpowiadał logicznie na pytania policjantów.

Policjanci dokonali kontroli osobistej młodego mężczyzny. Okazało się, że posiadał on przy sobie torebki z suszem roślinnym. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna został zatrzymany, zaś narkotyki trafiły do policyjnego depozytu.

Mieszkaniec powiatu legionowskiego usłyszał już zarzut posiadania narkotyków. W świetle obowiązujących przepisów grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

bty

Podziel się z innymi