Nieporęt: Zaginęła 14 letnia Pola Fiedorczuk

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie poszukują 14-letnią Polę Fiedorczuk, która w dniu 19 listopada br. wyszła z domu i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu dziewczynki proszone są o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z Wydziału Kryminalnego KPP w Legionowie.

Pola Fiedorczuk wyszła z domu w miejscowości Nieporęt w dniu 19 listopada 2015 r., o godz. 09.15 i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną i najbliższymi.

Rysopis 14-latki: wzrost 174 cm, waga: 50 kg, szczupła, wysmukła sylwetka, długie, proste włosy blond, twarz owalna, cera śniada, uszy normalne, oczy jasne niebieskie, nos zadarty, prostolinijny. Nastolatka ubrana była w bluzę bordową z kapturem, kurtkę ciemnozieloną długą przed kolana z kapturem obszytym lisem, spodnie jeansowe ciemnogranatowe typu „rurki”, buty sportowe czarne Nike z białą łyżwą.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu kobiety lub też mają informacje na temat jej zaginięcia prosimy o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Legionowie.
Informacje można przekazać także telefonując pod numer (22) 774-27-77, 604-83-30 bądź numer alarmowy 997.

4-118377

Podziel się z innymi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.