Zegrze: Pijana wjechała w bariery ochronne

31-letnia Wioleta W. odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Kobieta została zatrzymana przez policjantów po tym jak kierowanym przez siebie mercedesem staranowała bariery ochronne rozdzielające pasy na drodze krajowej nr 61 w Zegrzu. Jak się okazało 31-latka prowadziła pojazd pomimo braku uprawnień do kierowania. Wkrótce usłyszy zarzuty i odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Na barierach ochronnych rozdzielajacych pasy ruchu na drodze krajowej nr 61 w Zegrzu Południowym zakończyła swój rajd 31-letnia Wioleta W. Do zdarzenia doszło w piątek przed godz. 17-tą. Najprawdopodobniej na skutek wypitego wcześniej alkoholu kobieta kierując mercedesem straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w bariery ochronne rozdzielajace pasy ruchu.

Kiedy policjanci z drogówki zbadali alkomatem 31-latkę ta miała ponad 2,7 promile alkoholu w organiźmie. Jakby tego było mało w momencie zdarzenia Wioleta W. nie posiadała prawa jazdy. Wcześniej straciła uprawnienia do kierowania gdyż przekroczyła dopuszczalną ilość punktów karnych.

Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie bez posiadanych uprawnień odpowie teraz przed sądem. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo