Zegrze: Nietrzeźwy z zakazem i narkotykami

Dzielnicowy z Serocka uzyskał informację, że po terenie Zegrza porusza się auto, którego kierowca może posiadać przy sobie narkotyki. Kilka minut później w rękach mundurowych znalazł się 36-letni Jacek M. Jak się okazało nie tylko miał przy sobie marihuanę, ale również był nietrzeźwy, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był poszukiwany przez sąd, celu dobycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do zakładu karnego.

Kilka dni temu dzielnicowy z Serocka uzyskał informację, że Jacek M. może posiadać przy sobie środki odurzające. Tego samego dnia policjant zatrzymał do kontroli toyotę, którą poruszał się 36-latek. W trakcie czynności służbowych mundurowy ujawnił przy mężczyźnie marihuanę, ponadto okazało się, że kieruje on pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz złamał zakaz sądowy, który zabrania mu kierowania pojazdami mechanicznymi do roku 2022.

To nie był koniec kłopotów mężczyzny, dalsze sprawdzenia w policyjnych bazach danych ujawniły, że Sąd Rejonowy dla Warszawy Śródmieścia wydał nakaz doprowadzenia Jacka M. do zakładu karnego. Zgodnie z decyzja sadu spędzi tam półtora roku za kradzież.

KPP Legionowo