Wólka Radzymińska: Śmiertelne zderzenie na DW631

W sobotę (30.03) około godziny 18:30 na DW 631 w miejscowości Wólka Radzymińska w gm. Nieporęt doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych marki Honda i BMW. Na miejsce zadysponowano liczne służby ratownicze w tym śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Warszawy.

Po przybyciu pierwszych jednostek ratowniczych, zastano zderzenie czołowe samochodu Honda i BMW. W Hondzie zakleszczone były osoby, które natychmiast wycięto z pojazdu przy pomocy narzędzi hydraulicznych. I przystąpiono do udzielania pierwszej pomocy. Jedna z osób jest cały czas reanimowana.

Lotnicze Pogotowie w akcji

Pierwotnie śmigłowiec LPR wylądował na parkingu przy restauracji Mc Donald’s w Nieporęcie ale ostatecznie przygotowano mu lądowisko obok miejsca akcji. Ratownik 12 do szpitala zabrał jedną osobę.

Załoga śmigłowca przetransportowała do jednego z warszawskich szpitali  30-letnią kobietę, która kierowała jednym z pojazdów. Pacjentka doznała złamania kości udowej i kości podudzia. W trakcie transportu w śmigłowcu kilka razy traciła przytomność – mówi naszej redakcji Kinga Czerwińska z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jedna osoba nie żyje,  3 zostały ranne

Mimo wysiłku lekarzy nie udało się uratować jednej osoby, jest to kierowca Hondy. Na miejsce przybył prokurator, który wykona wstępne czynności procesowe.

Foto: Łukasz- Warszawa w Pigułce

Podziel się z innymi