Skrzeszew: Przywłaszczył portfel z dokumentami i pieniędzmi

46-letni Robert G. odpowie za przywłaszczenie portfela z pieniędzmi i dokumentami. Mężczyzna znalazł zgubiony przez 57-latka na stacji paliw portfel i go nie zwrócił. Monitoring zarejestrował jednak moment jak 46-latek zabiera portfel. Policjanci odzyskali stracone mienie i przedstawili podejrzanemu zarzuty.

Informację o kradzieży zgłosił policjantom pokrzywdzony. Mężczyzna poinformował,  że zgubił portfel z pieniędzmi i dokumentami. Zaczął go szukać, przypomniał sobie, że był na stacji paliw w Skrzeszewie i tankował pojazd. Po przeprowadzonych czynnościach policjanci ustalili, że pokrzywdzonemu z kieszeni spodni wypadł portfel, a  Robert G. znalazł portfel i zabrał go ze sobą. Zdarzenie zarejestrowała kamera. W środku portfela był dowód osobisty, prawo jazdy i pieniądze.

Kryminalni z Wieliszewa pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny widocznego na nagraniu monitoringu. 46-letni Robert G. został przewieziony do legionowskiej komendy. Podczas rozmowy z policjantami przyznał się do zabrania portfela. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Mężczyzna usłyszał zarzuty przywłaszczenia portfela z dokumentami i pieniędzmi. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Policjanci przestrzegają rzecz znalezioną należy zwrócić prawowitemu właścicielowi, zgłosić ten fakt na Policję lub zanieść do biura rzeczy znalezionych.

/KPP Legionowo/