Skierdy: Kiermasz Rzeczy Wszelakich za nami

W dniu 24 lutego w Centrum Sportów Be Fit w Skierdach, prowadzonym przez Fundację LUPUS, odbył się charytatywny Kiermasz Rzeczy Wszelakich, podczas którego można było kupić używane ubrania dla dzieci i dorosłych, meble, sprzęty AGD, zabawki i wiele innych rzeczy w symbolicznych cenach i wspomóc w ten sposób działania Fundacji.

Oferowane rzeczy pochodzą od darczyńców, którzy zasilają Bank Rzeczy Niepotrzebnych prowadzony także przez Fundacje LUPUS - rzeczy, które nie znalazły do tej pory swoich nowych właścicieli wśród osób potrzebujących trafiają właśnie na Kiermasz.

To było już trzecie tego typu wydarzenie organizowane w tym roku w Skierdach i za każdym razem gromadzi coraz więcej zainteresowanych osób, co bardzo cieszy pracowników Fundacji.

- W pracy jaką wykonujemy to niezwykle ważne, by nie działać w pojedynkę, lecz by do działania na rzecz innych zaangażować jak najwięcej dobrych ludzi - mówi Prezes Fundacji Magdalena Kozłowska - i to założenie realizujemy dzięki naszym darczyńcom i wolontariuszom.

W ostatnia niedzielę Kiermasz odwiedziło kilkadziesiąt osób i każdy znalazł coś dla siebie.
Kolejna charytatywna wyprzedaż planowana jest na 17 marca o godz. 12.00.