Serock: Poszukiwany listami gończymi Patryk C. w rękach policji

Seroccy policjanci zatrzymali 22-letniego Patryka C. poszukiwanego aż czterema listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez legionowski sąd za m.in. przestępstwa narkotykowe, zniszczenie mienia i znieważenie funkcjonariusza. Od lutego tego roku funkcjonariusze poszukiwali, a wczoraj znaleźli ukrytego w pomieszczeniu gospodarczym 22-latka. Mężczyzna został przewieziony do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższych kilka miesięcy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Serocku od lutego tego roku poszukiwali 22-letniego Patryka C. Mężczyzna został skazany przez sąd za m.in. przestępstwa narkotykowe, uszkodzenie mienia oraz znieważenie funkcjonariusza polecając mu jednocześnie stawienie się w wyznaczonym terminie w zakładzie karnym, żeby odbyć karę kilku miesięcy pozbawienia wolności. 22-latek zlekceważył jednak postanowienie sądu i postanowił się ukrywać. Sąd wydał za nim aż cztery listy gończe.

Kiedy mężczyzna trafił na listę poszukiwanych serockich policjantów, ci zaczęli go szukać. Mundurowi co pewien czas sprawdzali miejsce zamieszkania mężczyzny. Wczoraj kiedy po raz kolejny udali się do jego domu usłyszeli od członków rodziny, że nie ma go i od miesięcy nie mają z nim kontaktu. Policjanci postanowili sprawdzić posesję. Na niej stało niewielkie gospodarcze pomieszczenie. W środku za drewnianymi skrzynkami na materacu leżał Patryk C. który na widok policjantów niezmiernie się zdziwił i chciał uciec. Policjanci obezwładnili go i przewieźli do komisariatu.

22-latek trafił następnie do zakładu karnego, w którym spędzi najbliższe miesiące.