Reklama

Reklama

.

Portal Wirtualne Legionowo odwiedza miesięcznie ponad 40 tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 300 tysięcy wejść na stronę. W naszym portalu znajdziesz najtańsze na legionowskim rynku ceny reklam. Tylko u nas skuteczną kampanie reklamową można mieć w niskiej cenie.

.

Baner Reklamowy

Baner reklamowy o rozmiarze 460x200 pikseli jest podstawowym narzędziem reklamowym w portalu Wirtualne Legionowo. Klient po kliknięciu w baner może zostać przekierowany na stronę reklamowanej firmy. Z tej formy reklamy skorzystało już wiele zadowolonych firm. Nie masz swojego baneru? Nasi graficy bez problemu przygotują odpowiedni baner, który zostanie opublikowany po akceptacji zamawiającego.

.

Artykuł Sponsorowany

Artykuł sponsorowany publikowany jest w dziale aktualności przez 24 godziny od chwili publikacji jako pierwsza wiadomość. Następnie artykuł umieszczany jest w archiwum i cały czas dostępny dla czytelników. Istnieje możliwość wydłużenia czasu publikacji na stronie głównej.
.

Promocje

Nasz portal oferuje klientom szereg promocji i pakietów, dzięki którym reklama jest bardziej skuteczna a cena zadowoli każdego.
.

Dokładną ofertę poznać można kontaktując się z naszym specjalistą ds. reklamy
pod numerem telefonu

519-851-323

lub reklama@wirtualnelegionowo.pl