Reklama

Portal Wirtualne Legionowo średnio miesięcznie w 2020 roku  odwiedzało 42 tysiące unikalnych użytkowników, którzy generują ponad 300 tysięcy wejść na stronę miesięcznie. W naszym portalu znajdziesz najtańsze na legionowskim rynku ceny reklam. Dzięki temu skuteczną kampanie reklamową można mieć w niskiej cenie.

Baner Reklamowy

Baner reklamowy o rozmiarze 460×200 pikseli jest podstawowym narzędziem reklamowym w portalu Wirtualne Legionowo. Klient po kliknięciu w baner może zostać przekierowany na stronę reklamowanej firmy. Z tej formy reklamy skorzystało już wiele zadowolonych firm. Nie masz swojego baneru? Nasi graficy bez problemu przygotują odpowiedni baner, który zostanie opublikowany po akceptacji zamawiającego.

Chcesz aby Twoja reklama była bardziej widoczna? Zamów reklamę w rozmiarze XXL (1140×300 pikseli) na górze strony nad każdym artykułem.

Artykuł Sponsorowany

Artykuł sponsorowany publikowany jest w dziale aktualności przez 72 godziny od chwili publikacji jako pierwsza wiadomość. Następnie artykuł umieszczany jest w archiwum i cały czas dostępny dla czytelników. Istnieje możliwość wydłużenia czasu publikacji na stronie głównej.

Zamawiając reklamę banerową na pół rok artykuł sponsorowany opublikujemy bezpłatnie. Przy zamówieniu na cały rok otrzymasz aż 3 artykuły sponsorowane gratis.

Dokładną ofertę poznać można kontaktując się z naszym specjalistą ds. reklamy pod numerem telefonu 22 304-14-50