Pomoc lokalnym przedsiębiorcom – Obniżamy Ceny Reklam

Nasz portal oferuje atrakcyjne miejsca reklamowe, doskonale widoczne zarówno na stronie głównej portalu, jak i na poszczególnych podstronach, a także artykuły sponsorowane oraz inne formy promocji, które pozwolą dotrzeć do 35.000 użytkowników naszego serwisu (Wirtualne Legionowo notuje średnio 90 000 odsłon miesięcznie). Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępną poniżej.

Koronawirus – straty lokalnych przedsiębiorców
Wiele firm przechodzi bardzo trudny okres związany z koronawirusem. Większość branż odnotowuje znaczny spadek liczby klientów. Pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców i proponujemy 50-procentowy rabat na wszystkie formy reklamowe w naszym portalu. Dzięki temu za niewielką kwotę dotrzecie do grubo ponad 70 000 naszych użytkowników!

Wirus COVID-19 „zmroził” nas nie tylko społecznie, lecz także gospodarczo. Poważnie odczują to m.in. lokalni przedsiębiorcy, dla których najbliższe tygodnie mogą być niezwykle trudne.

Jeżeli chcesz, aby oferta Twojej firmy dotarła do tysięcy naszych czytelników, a o Twojej firmie dowiedziała się większość mieszkańców powiatu nowodworskiego i okolic– zadzwoń lub napisz. Pomożemy!

Wirtualne Legionowo odwiedza do 35.000 użytkowników miesięcznie, a w tym czasie nasz portal notuje od 80 000 do 100 000 odsłon.

Aby zapoznać się z ofertą zadzwoń w godzinach 7-19 pod numer 574-489-239 lub napisz reklama@wirtualnelegionowo.pl 

Oferta obowiązuje do 31.05.2020 r. W cenę nie jest wliczone przygotowanie projektu baneru reklamowego

 

Podziel się z innymi: