Olszewnica Stara: Poszukiwany zatrzymany po pościgu

Do zakładu karnego na cztery miesiące trafił mężczyzna, zatrzymany po pościgu przez wieliszewskich policjantów, a poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pozbawienia wolności. 26-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2015 roku za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.

Policjanci z Komisariatu Policji z Wieliszewa, w wyniku podjętych działań, zatrzymali 26-letniego mężczyznę, poszukiwanego listem gończym. Do zatrzymania doszło wczoraj po 13.00 na ulicy w gminie Wieliszew. Funkcjonariusze patrolując miejscowość Olszewnica Stara zobaczyli idącego Norberta K. Na widok patrolu mężczyzna zaczął uciekać.

Po kilku minutach policjanci po pościgu zatrzymali mężczyznę. Po sprawdzeniu jego tożsamości wyszło na jaw, że jest on poszukiwany listem gończym, celem odbycia kary pozbawienia wolności oraz do ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy w Legionowie.

Zatrzymany został przekazany do zakładu karnego, celem odbycia zasądzonej wcześniej kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 miesięcy za popełnione przestępstwa przeciwko mieniu.

/KPP Legionowo/